برگزار کردن سالگرد ازدواج دو نفره بهتر است یا یک میهمانی بزرگ ؟

یک جشن دونفره بگیرید

اگر تصمیم دارید سالگرد ازدواجتان را جشن بگیرید ، بهتر است تدارک یک جشن دونفره را ببینید. یک جشن کوچک اما رمانتیک دو نفره بسیار به یاد ماندنی تر از جشنهای بزرگ با بریز و بپاش های فراوان است .

یک عکس نوستالژیک روز مراسم عروسی …

تعدادی از خاطره انگیزترین عکس هایتان را انتخاب کنید و آن ها را چاپ کنید و بعد به تعداد همان ها بادکنک های هلیومی تهیه کنید.

این بادکنک ها به سقف می چسبند و می توانید عکس ها را با پانچ سوراخ کنید و به نخ یا روبانی که به بادکنک ها بسته اید آویزان کنید و در اتاق خواب تان بالای تخت خواب نصب کنید تا یک منظره رومانتیک و هیجان انگیز خلق کنید

برای سالگرد ازدواجم چه کسانی را دعوت کنم؟

دوباره خاطره ساز شوید !

اگر می خواهید سالگرد ازدواجتان را جشن بگیرید در انتخاب مهمان هایتان دقت زیادی کنید و تا حد ممکن از دعوت کردن کسانی که با آن ها رودربایستی دارید و حضورشان شما را معذب می کند خودداری کنید چون شما باید در این جشن راحت و خوشحال باشید.

بهترین گزینه برای دعوت شدن به این جشن، دوستان صمیمی و نزدیک و خانواده تان هستند. بهتر است جشن را در خانه برگزار کنید تا حس صمیمیت بیشتری داشته باشد، سعی کنید تا می توانید این روز را خاطره انگیز کنید پس به علاقه مندی های همسرتان توجه زیاد داشته باشید.

رفتن به سفر برای سالگرد ازدواج می تواند گزینه خوبی باشد

سفر می تواند یک پیشنهاد هیجان انگیز برای سالگرد ازدواج باشد. می توانید برای سفر مکان های خاطره انگیز دوران آشنایی را در نظر بگیرید تا چند روزی همان حس و حال رومانتیک روزهای آشنایی و اول زندگی مشترک را داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *