آرایش و عکاسی فرمالیته دقیقا شبیه سازی روز عروسی شماست.شما در یک روزی که اقوام و فامیل نیستند به همراه همسرتان عروس و داماد می شوید.عروسی فرمالیته خوبیش این هست که به شما این امکان رو میدهد که عروس شدن رو قبل از یک عروسی واقعی تجربه کنید.مدل راه رفتن,راحت بودن لباس حتی رقصیدن و خیلی چیزهای دیگر.

علاوه بر آیتم های بالا شما می توانید دو مدل آرایش داشته باشید و با هر دو مدل آن عکس بگیرید.این کار باعث می شود اگر  آرایشتون رو دوست ندارین و یا  دوست دارین تغییراتی در آن ایجاد کنید به راحتی و بدون استرس از دست رفتن زمان این کار رو انجام دهید.

یکی از مزیت های خوبی که داره این هست که شما  تمام عکس هایی که مدنظرتون هست را می توانید بگیرین تا در روز مراسم عروسی زیاد درگیر نشوید مخصوصا برای عروس و داماد هایی که جشن عروسی آنها در فصل زمستان هست و می توانید در یک روز آفتابی عکس هایتان را بگیرید.

اگر لباس عروس تان را خریده باشید کافیست برای روز فرمالیته فقط یک دسته گل بگیرید و هزینه آرایش تان را که تقریبا مبلغ آن به اندازه ی نیمی از آرایش روز عروسی است بپردازید و روز عروسی تان را بدون کوچک ترین استرسی برگزار کنید.

یک نکته جالب دیگر در مورد فرمالیته عروسی که می توانید در روز فرمالیته تان انجام بدهید سفر به یک شهر یا کشور دیگر است. اگر از نظر مالی تامین باشید و برایتان مشکلی وجود نداشته باشد می توانید حتی به یک کشور خارجی سفر کنید و آن جا مراسم فرمالیته تان را برگزار کنید و بی نظیرترین عکس هایی که امکانش فراهم هست را بگیرید.

بارها شده که از عروس و دامادها شنیدیم که بعد از دیدن عکس عروسیشون میگن

کاش تو این عکس اینجوری بودم…..

کاش اینجا می خندیدیم

کاش اینجای فیلم دستتو میگرفتم

و هزاران حرفی که شاید دیگه فرصت برگرداندنش نباشه

فرمالیته این امکان رو به شما میدهد که در صورت ناراضی بودن از عکس و فیلم,مجدد آن را تکرار کنید بدون داشتن استرس از اینکه تایم کافی ندارید,فرمالیته این امکان را به شما می دهد که متفاوت تر از روز عروسی باشید,شما می توانید با پوشیدن لباسی متفاوت تر از روز عروسی عکس هایی متفاوت داشته باشید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *