امروزه ساقدوش عروس یک سبک و استایل خاص است که معمولا تمامی افراد خانواده و دوستان به عنوان ساقدوش می‌باشند. با مدرن شدن جوامع و مراسم‌ها واژه ساقدوش در عروسی‌ها پررنگ شده است و به عنوان یک استایل خاص در عروسی‌ها جا دارد. ساقدوش‌ها در مراسم عروسی لباس و تیپ یکدستی دارند.

هدف از انتخاب ساقدوش مجموعه‌ای از بهترین دوستان است که عروس و داماد را در لحظات مهم عروسی و فرآیندهای آن همراهی کنند. اگر از دوستان نزدیک باشید که حتما با وظایف خود آشنا هستید و می‌دانید چطور به دوست‌تان کمک کنید یا اگر به شما پیشنهاد داده شده ساقدوش باشید پس بهتر است وظایف یک ساقدوش خوب را بدانید و لحظات خاطره انگیز و بیادماندنی برای دوستت‌تان رقم بزنید.

به یک سری از وظایف های ساقدوش عروس در پایین اشاره می کنیم:

انرژی مثبت باشید!سعی کنید همیشه لبخند داشته باشید و اگر مشکلی پیش آمد با روی باز سعی در حل آن کنید و با جملات آرام بخش عروس را آرام کنید.

اکثر عروس ها قبل از عروسی یک کیف برای حل موفقیت های اورژانسی آماده می کنند.بهتر است شما هم یک سری وسایل مثل لوازم آرایش,نخ,سوزن و…داشته باشید.

مجلس را گرم کنید و سعی کنید در مواقعی که هنوز یخ مهمان ها آب نشده و کسی نمی رقصد با بقیه ساقدوش ها برقصید و بقیه را تشویق به رقص و شادی کنید.

وقت شناس باشید و برای سر وقت حاضر شدن برای عکاسی و مراسم عقد و عروسی برنامه ریزی کنید.

حواستان باشد که عروس و داماد تشنه یا گرسنه نباشند و هر چند وقت یکبار شربت یا شیرینی کوچکی برایشان ببرید.

اگر در هر قسمتی از مراسم مشکلی پیش آمد سعی کنید بدون اینکه به عروس و داماد بگویید و آنها را نگران کنید مشکل را حل کنید

مراقب تمیز و مرتب بودن لباس و تور عروس باشید.حواستان باشد که آرایش عروس شیک باشد و اگر نیاز به تجدید داشت به آرامی به او بگویید.

به عروس در برنامه ریزی برنامه های قبل و بعد عروسی کمک کنید.برنامه ریزی فرمالیته ,پاتختی,ماه عسل می تواند خسته کننده و استرس زا باشد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *